• Oferty pracy
    Project Manager d/s chłodnictwa przemysłowego

Oferty pracy

Stefanowo
2019-01-01

W związku z intensywnym rozwojem naszej spółki poszukujemy kandydata na stanowisko Project Manager. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów związanych ze sprzedażą amoniakalnych instalacji chłodniczych.

Miasto: Stefanowo k/Warszawy

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

 - budowanie długofalowych relacji oraz rozwój współpracy z Klientami - instalatorami chłodnictwa amoniakalnego,
 - podejmowanie działań marketingowych i sprzedażowych,
 - przygotowywanie ofert,
 - koordynowanie procesu związanego z projektem,
 - monitorowanie kompletności i terminowości realizacji poszczególnych etapów projektu,
 - współpraca ze wszystkimi działami uczestniczącymi w realizacji projektu
 - przygotowywanie analiz technicznych i kosztowych projektów,
 - doradztwo techniczne,
 - prowadzenie analiz konkurencji rynkowej.

Wymagania:

 - wymagane doświadczenie w branży chłodniczej,
 - znajomość zagadnień związanych z chłodnictwem amoniakalnym,
 - wykształcenie wyższe techniczne (chłodnictwo, klimatyzacja, energetyka),
 - dobra znajomość j. angielskiego,
 - obsługa pakietu MS-Office,
 - bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność,
 - umiejętność i doświadczenie w pracy w sektorze B2B.

Oferujemy:

 - umowę o pracę,
 - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
 - stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
 - atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
 - miłą atmosferę pracy,
 - szkolenie wdrożeniowe,
 - ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy, wyślij swoją aplikację. aplikuj